Náš tým

Náš tým se skládá z několika dobrovolníků a spolupracovníků, jejichž pomoci si velice vážíme a bez kterých si náš projekt nedovedeme představit.

Tady, více než kdekoliv jinde si zakládáme na týmovém duchu. Jsme všichni nadšeni do rozdávání jídla zdarma těm, kteří to opravdu potřebují.

A pokud chcete i vy rozšířit náš tým a zapojit se do tohoto úžasného projektu, určitě se nám ozvěte. Už jenom tím, že čtete tyto řádky, vám můžeme směle říct - „vítejte v týmu !“

Dušan Vojtěch

Jídlo pro všechny se snaží získat zdravé potraviny a vařit z nich pro ty, kteří si často ani nemohou dovolit jedno teplé jídlo denně. V této nesnadné době, kdy čelíme nejrůznějším výzvám v rychle se měnící společnosti, nechceme zapomínat, že někteří z nás nemají možnost naplnit svoje základní životní potřeby - každý den se zdravě a dosytosti najíst.

Zároveň chceme vytvořit životaschopný projekt, který se zaměřuje nejen na ty, kteří se ocitli na okraji společnosti, ale chceme s čistým srdcem a nadšením pomáhat všem, kteří naši pomoc ocení a uvítají. Od studentů přes ty, kteří museli kvůli válce opustit svoje domovy, až po sociálně znevýhodněné spoluobčany a mnoho dalších, pro které se možnost dopřát si každý den vyživné teplé jídlo ze zdravých surovin, čerstvé, vegetarianské a s úctou k životu uvařené stává nedosažitelným luxusem.

Chcete se také stát členy našeho týmu? Rádi byste se podíleli na rozdávání jidla lidem, kteří to potřebují? Máte kapacitu a chuť přiložit ruku k dílu? Neváhejte nás kontaktovat - rádi s Vámi budeme spolupracovat.

Telefon:

+420 774 108 016 (CZ)
+420 702 846 345 (EN)

Email:

praha@jidloprovsechny.cz (CZ)
info@jidloprovsechny.cz (EN)

Dobrovolnická organizace - Jídlo pro všechny -
je projektem neziskové společnosi SANGA z.s.

Děkujeme Vám za Vaše dary. Díky Vaší pomoci můžeme rozdávat jídlo všem, kteří to potřebují.
Všechna práva vyhrazena - © 2022 - Jídlo pro všechny
Tento web spravuje JUNGA.cz